Mobile_header_1-min
header_landing_1-min-2

#TrendyHR Webinar #1 

About:

W ciągu ostatnich lat byliśmy świadkami mnożenia się nowego znaczenia pracy. Od zdalnej rewolucji, wielkiej rezygnacji, po cichą rezygnację. Zarówno pracodawcy, jak i pracownicy znajdują sposoby na zapewnienie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym oraz jeszcze lepszą integrację zespołów. Pandemia zmieniła to, co ludzie cenią najbardziej. Wraz z nią zmieniły się oczekiwania i wymagania stawiane pracodawcom. Pracownicy chcą przynależeć i inwestować swój cenny czas w sprawy, które mają znaczenie.

13 grudnia od 10:00 do 11:00 podzielimy się opartymi na badaniach spostrzeżeniami na temat trendów HR w Polsce i na świecie oraz porozmawiamy w gronie ekspertów, dyrektorów HR reprezentujących różne branże i firmy w Polsce oraz na świecie.

Dołącz na webinar, na premierę polskiej wersji raportu Trendy HR na rok 2023. Otrzymaj bezpłatny e-book, i dowiedź się, dlaczego zbliżając się do roku 2023, liderzy muszą postrzegać sens biznesu jako sposób prowadzenia działalności, a nie tylko krótką inicjatywę.

Speakers:

Marek Wzorek
Założyciel i CEO PerfectCircle, executive coach, mentor
Współgospodarz webinaru. CEO i założyciel PerfectCircle, przedsiębiorca, executive coach, mentor i doradca strategiczny liderów, dyrektorów, prezesów oraz zarządów. Autor bestsellera „Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku”. Praktyk dynamicznego samozarządzania, holakracji, ekspert od turkusowych organizacji, wykładowca oraz prelegent. 

Kuba Piersiak:
Lider Wdrożeń Strategicznych LutherOne
Psycholog, trener, ekspert sprzedaży B2B oraz konsultant organizacyjny. Pracował z największymi korporacjami przy programach zmian kultury i rozwoju pracowników, obecnie skupia się na wdrażaniu w nich nowych rozwiązań technologicznych. 

Agnieszka Talarczyk
Dyrektor HR Central Eastern Europe Nagel-Group
Absolwentka programu MBA HR Uczelni Łazarskiego, studiów podyplomowych „Pozytywna organizacja” Akademii Leona Koźmińskiego oraz Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego. W Nagel-Group odpowiada za obszar HR w 4 krajach: Polsce (800 pracowników), Czechach (160 pracowników), na Słowacji (80 pracowników) oraz Węgrzech (180 pracowników).

Marcin Przeworski
Executive MBA - Dyrektor HR
Marcin to doświadczony C-level Manager z udokumentowaną historią globalnych operacji HR miękkim i twardym oraz szeroko rozumianym biznesie strategicznym w takich obszarach jak przemysł paliwowym, technologicznym, logistycznym i e-commerce. Uważa, iż w każdej Firmie zawsze najważniejszy jest człowiek i jego bezpieczeństwo. Bogate doświadczenia HR połączone z rozumieniem potrzeb i celów biznesowych w rożnych branżach przekładają się na osiągnięte najwyższe wyniki i efektywność celów strategicznych firmy i kluczowej kadry menedżerskiej.