TrendyHR Webinar LutherOne & Perfect Circle
TrendyHR Webinar LutherOne & Perfect Circle

 #TrendyHR Webinar

About:

Rok 2023 został mocno dotknięty przez znaczące wyzwania geopolityczne i gospodarcze na całym świecie. Wiele krajów borykało się z wysokimi stopami inflacji, częściowo z powodu utrzymujących się skutków pandemii Covid-19. To złożone środowisko odegrało znaczącą rolę w kształtowaniu strategii biznesowych i podejmowaniu indywidualnych decyzji finansowych, rekrutacyjnych i HR’owych w roku 2024. 
 
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Premiera raportu Trendy HR 2024 w formie otwartego webinaru w dniu 25 kwietnia od 10:00 do 11:00, w trakcie, którego podzielimy się trendami HR, priorytetami i wyzwaniami w zarządzaniu pracownikami na rok 2024. To jest inspirujące i wręcz przełomowe, że dane zbierane były i są w sposób ciągły, w czasie rzeczywistym od tysięcy pracowników, liderów, menedżerów oraz dyrektorów HR na całym świecie. Dane pochodzą z różnych – najczęściej bardzo innowacyjnych – organizacji, firm oraz branż z Polski i ze świata. 

Dołącz do webinaru i na premierę polskiej wersji raportu Trendy HR na rok 2024. Otrzymaj bezpłatny e-book i dowiedź się, na co warto położyć nacisk w biznesie, w obszarach finansów, HR, rekrutacjach, rozwoju talentów, kultury organizacyjnej, IT oraz rozwoju sztucznej inteligencji w roku 2024.

Speakers:

Marek Wzorek
Założyciel i CEO PerfectCircle, executive coach, mentor
Współgospodarz webinaru. CEO i założyciel PerfectCircle, przedsiębiorca, executive coach, mentor i doradca strategiczny liderów, dyrektorów, prezesów oraz zarządów. Autor bestsellera „Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku”. Praktyk dynamicznego samozarządzania, holakracji, ekspert od turkusowych organizacji, wykładowca oraz prelegent. 

Kuba Piersiak:
Lider Wdrożeń Strategicznych LutherOne
Psycholog, trener, ekspert sprzedaży B2B oraz konsultant organizacyjny. Pracował z największymi korporacjami przy programach zmian kultury i rozwoju pracowników, obecnie skupia się na wdrażaniu w nich nowych rozwiązań technologicznych.